I LO - LipDub

Forum dotyczące organizacji LipDub w I LO w Kwidzynie.


#1 2012-01-26 12:47:26

Pawlak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 6
Punktów :   

Sposób wyboru piosenki.

Wszyscy bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że przekrzykując się nic w tej kwestii nie zdziałamy. Jeśli każdy będzie wysuwał inną koncepcje wyboru, to zbyt wiele czasu przepieprzymy na rozwodzenie się nad samym sposobem wyboru piosenki. Wychodzę więc z inicjatywą racjonalnego wyboru; mianowicie, mamy tu obok temat związany z propozycjami i to jest fajne, ale jak mamy zaangażować w to innych uczniów jeśli wybierzemy coś między sobą. Proponuję zatem, żeby reprezentant każdej klasy metodą konsensusu wyprowadził po jednej propozycji od klasy, my dorzucimy je du puli naszych piosenek i najlepiej zrobimy to ankietą, na jej postawie wybierzemy 3-5 utworów, z których potem wybierzemy ten już naprawdę najlepszy. Pytanie do was, czy ta koncepcja sie wam podoba, czy macie jakiś inny, lepszy pomysł?

Offline

 

#2 2012-01-26 12:57:20

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

A nie lepiej tak jak rozmawialiśmy Macieju, że każda klasa da propozycje 2 piosenek maks do końca ferii, następnie z założeniem że jest 16 klas i każda da po 2 propozycje piosenek, będzie ich 32, np. facebooku mogę zrobić ankietę i wybierzemy 3, które zdobędą najwięcej głosów, a następnie z pośród 3 wybierzemy najlepszą również w sposób głosowania. Co myślicie?

Offline

 

#3 2012-01-26 13:02:49

Pawlak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Myślę, że to jest dobra opcja, jednak bejgra, spójrz na to tak, że w ten sposób możemy nie mieć w czym wybierać, może i klasy mają swoich tak jakby przedstawicieli wśród nas, ale nie każdy wie jaka to ma być muzyka, jak nam podadzą nie wiem... "Black Sabbath - Iron man" to od razu skreślamy, a chodzi o to, żeby było w czym wybierać.

Offline

 

#4 2012-01-26 13:12:51

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Ale chodzi mi o to, żeby każda klasa podała kilka propozycji, a potem wszyscy wybierzemy te najlepsze utwory. Utwór ma być energetyczny i tyle

Offline

 

#5 2012-01-26 13:36:27

Pawlak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Nie zrozumiałeś co napisałem, kazda klasa może podać , ale trzeba ich jakoś ograniczyć, mianowicie powiedzieć jaka muza nie może być.

PS. Energiczny... jaka to jest kurwa piosenka energetyczna? xD

Offline

 

#6 2012-01-26 13:43:24

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

A racja Utwór ma być energiczny i skoczny, najlepiej aby słuchając go, chciało by się potańczyć, takie moje zdanie Zresztą większość lipdubów takie piosenki wykorzystuje

Offline

 

#7 2012-01-26 13:51:27

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Noovemberrain napisał:

Musi być neutralny, więc żadne heavy metal ;p

Co rozumiesz przez neutralny?

Offline

 

#8 2012-01-26 18:02:44

 MateuszM

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

To moze jeszcze od siebie cos napisze.
Dlaczego lipdub'y ktore ogladalismy w klasie lub te ktore sa wrzucone na tablicy na fejsie sa robione do dosc starych klasycznych piosenek takich jak Counting Crows - Accidentally In Love? Podczas gdy ktos ma ogladac nasz lipdub raczej nie chcemy reakcji typu 'Fajnie fajnie ale co to za nuta' dlatego oprocz tego ze nasz podklad ma byc skoczny i energiczny powinien byc tez znany

Offline

 

#9 2012-01-26 18:08:33

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Jest pare nieśmiertelnych, fakt faktem starych- ale hitów ! Osobiście jestem za starszym, skocznym, zabawnym kawałkiem, do którego będzie można zrobić/zagrać w zasadzie wszystko

Offline

 

#10 2012-01-26 18:09:48

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Myślę zatem, że w tej kwestii się zgadzamy
To musi być energiczny hit!

Offline

 

#11 2012-01-26 18:10:36

 nataliab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

W 100% zgadzam się z Asią. ;] Musimy wspólnymi siłami poszukać czegoś znanego i jednocześnie skocznego oraz zabawnego!

Offline

 

#12 2012-01-26 18:33:03

 Ania Lenczewska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

Trzeba brać też pod uwagę to, żeby nie brać piosenki, która była już do jakiegoś lipdubu wykorzystana...

Offline

 

#13 2012-01-26 18:47:15

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

No właśnie

Offline

 

#14 2012-01-26 19:03:58

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

MateuszM napisał:

To moze jeszcze od siebie cos napisze.
Dlaczego lipdub'y ktore ogladalismy w klasie lub te ktore sa wrzucone na tablicy na fejsie sa robione do dosc starych klasycznych piosenek takich jak Counting Crows - Accidentally In Love? Podczas gdy ktos ma ogladac nasz lipdub raczej nie chcemy reakcji typu 'Fajnie fajnie ale co to za nuta' dlatego oprocz tego ze nasz podklad ma byc skoczny i energiczny powinien byc tez znany

Nie wiem co wy za lip duby oglądaliście w klasie ale np. od tego lipdubu w sumie chyba wszystko co się zaczęło:
http://www.youtube.com/watch?v=-zcOFN_VBVo stara piosenka? wątpię;p

kolejne:
http://www.youtube.com/watch?v=lm64rCGJ … re=related Politechnika Warszawska
http://www.youtube.com/watch?v=J5ljjGbt … re=related Uniwersytet Warszawski
http://www.youtube.com/watch?v=74ljEdWO … re=related UM w Białymstoku
http://www.youtube.com/watch?v=EGcccsvpS10 Uniwersytet Rolniczy (lol)
http://www.youtube.com/watch?v=OLs4kSpl … re=related (swoją drogą jeden z fajniejszych lipdubów )
oraz wiele wiele więcej...

Nie mówię, że stare jest złe, wręcz przeciwnie i mogą być podkładem do naszego lipdubu ale nie odcinajmy się od nowych kawałków, pokażmy też że nasza szkoła jest trochę nowoczesna

Offline

 

#15 2012-01-26 21:04:38

Nikola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sposób wyboru piosenki.

nie za bardzo kierujemy się tym co mieli inni? niech to bedzie coś, co spodoba się wszystkim, dlatego ankieta to dobry pomysł

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tinq3.pun.pl www.rollagepolska.pun.pl www.wweonlinegame.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.piekielko.pun.pl