I LO - LipDub

Forum dotyczące organizacji LipDub w I LO w Kwidzynie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

#1 2012-01-26 15:53:41

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

To co udało mi się zebrać, wymyślić i przeanalizować na podstawie innych lipdub'ów:

-przedstawienie w jakiś konkretny sposób profilów (np. biol-chemia jakiś wybuch)
-przedstawienie języków jakich uczy się u nas w szkole (np. dziewczyny w sukienkach w barwach narodowych tych krajów)
-sportowcy (w szkolnych strojach, grający w coś, a raczej imitujący grę)
- tancerze (kamera "wchodzi" w trakcie układu)
-przygotowania aktorów do spektaklu, fragment bardzo żywiołowej próby (żeby się coś działo )
-w bibliotece, czy innym typowym miejscu, koło najlepszych uczniów siedzących przy stoiliku i zasypanych książkami, którzy są w trakcie bardzo pilnej nauki
-beaństwo! Można zacząć tak jak było mówione na początku, do szkoły wchodzi przestraszony bean, a tu... życie tej szkoły wydaje się mega ciekawe, czyli nie było czego się bać. ( jeżeli opcja rozpoczęcia filmiku byłaby właśnie taka (bean), to trzeba wymyślić coś naprawdę ciekawego, co on już na początku zobaczy w naszej szkole
-grający zespół muzyczny, żeby było ciekawiej ucharakteryzowany na lata 60-te, a jeśli zbyt oklepane, to na takie prawdziwe gwiazdy rocka
-gwiazdy starego kina, dziewczyny w długich sukienkach, charakterystycznych fryzurach, pomalowane szminką, chłopcy- wąsik, koszula, jakaś fajka
-chór w tych swoich strojach
-para tańcząca jakiś towarzyski (myslę, że się znajdzie)
-grupy subkultur; hippisi, rasta, metale, punki, dresy ;D Takie charakterystyczne, dresów można fajnie (pozytywnie) przedstawić
-Kwidyn ze świtą (może na końcu, nie wiem )
-jakieś akrobacje, nie mam pojęcia jak się nazywają, ale wiem, że są chlopacy, którzy potrafią skakać i się wyginać
-ludzie jeżdżacy na deskach, rolkach
-jezeli jest ktoś tanczacy ludowe, to też ! Jakieś Powiślanki, czy coś
-jacyś dziwaczni artyści wykonujący swoje dzieła Malarze
-koło wolontariatu, jeśli ma swoje koszulki

Na razie tyle mi przychodzi do głowy Dorzucajcie swoje pomysły, żeby było ich jak najwięcej !

Offline

 

#2 2012-01-26 16:00:03

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

A, jeszcze taka mała sekcja dęta też się znajdzie

Offline

 

#3 2012-01-26 16:18:02

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Świetna robota Dorzucę jeszcze
-pokazywanie różnych napisów związanych z 1LO i projektem lipbud
-co do deskorolkarzy itd nie zapominajmy o osobach które jeżdżą wyczynowo na rowerze
-można zrobić jakiś fajny napis 1 Lo na koniec, jak będziemy wszyscy stać pewnie na dziedzińcu

Jak coś mi się przypomni, to dodam :>

Offline

 

#4 2012-01-26 18:33:22

Eliasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Moje propozycje :
-Świta przedstawiona w pokoju nauczycielskim / w gabinecie p. dyrektora
-Może jakieś pary w tle?
-Oczywiście ktoś non stop przebiega gdzieś w tle, goni się kogoś itp.
-Może jakiś polonez w tle? (studniówkowy klimat)
-Może pokazać ludzi, którzy od nas flash moby robili?
-Asinus
-Ktoś grający na tym pianinie(tak? ), które stoi w auli, oczywiscie fajnie gdyby takie bydle postawić w najmniej oczekiwanym miejscu.
-Rybacy w łazienkach?
-WYBUCHY!!! >.<
-Może jakieś "ognisko" zrobić gdzieś? Ludzie by siedzieli w klimacie i spiewali np

Offline

 

#5 2012-01-26 18:43:58

 Asia ;)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Na pianinie Janiewicz zagra !
Mam nadzieję
Ogólnie fajne pomysły
Tylko co do toalet, hmm, to nie może być przypadkowy wybór, w której się to nakręci
Fajnie by było tak co chwila włączać elementy tradycji (chrzest, Asinus-tak jak mówisz, świta), w zestawniu z rzeczywistością, czyli przeplataniem profili, itp.
Pisemne wypowiadanie się kiepsko mi wychodzi, ale mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi
Żeby jednak tą tradycję troszkę bardziej zaakcentowac, bo to jest powód do dumy ;> Nigdzie indziej tego nie ma

Offline

 

#6 2012-01-26 19:15:10

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Eliasz napisał:

Moje propozycje :
-Świta przedstawiona w pokoju nauczycielskim / w gabinecie p. dyrektora
-Może jakieś pary w tle?
-Oczywiście ktoś non stop przebiega gdzieś w tle, goni się kogoś itp.
-Może jakiś polonez w tle? (studniówkowy klimat)
-Może pokazać ludzi, którzy od nas flash moby robili?
-Asinus
-Ktoś grający na tym pianinie(tak? ), które stoi w auli, oczywiscie fajnie gdyby takie bydle postawić w najmniej oczekiwanym miejscu.
-Rybacy w łazienkach?
-WYBUCHY!!! >.<
-Może jakieś "ognisko" zrobić gdzieś? Ludzie by siedzieli w klimacie i spiewali np

Świta musi wystąpić! może być w pokoju nauczycielskim, akurat kamera na chwile wpadła by do pokoju nauczycielskiego a tam służba robi jakieś manicure coś tam coś tam władcom?
Co do poloneza to nie jestem za ;d
Asinus musi się pojawić:D
Pianino? Potrafię grać (kilka lat szkoły muzycznej xd) Ale to nie musi być osoba potrafiąca grać nawet, w końcu i tak muzyka będzie z playbacku ;>
Rybacy w łazienkach? hahah swietny pomysł
WYBUCHY WYBUCHY WYBUCHY :DDDD

Offline

 

#7 2012-01-26 21:26:25

Rybam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Ej, a nie fajniej by było, gdyby to byl jakis tam sobie bean ( bo taki był pomysł ) i on tak sobie wedruje po szkole i np. jest jak świta chodzi po szkole w klasach, a on tam miedzy nimi, pozniej, ze jest jakas lekcja chemii, bean wpada i robi przypadkowo jakis wybuch, pozniej znowu gdzies tam, np. na lekcje matmy i udaje ze rozwiazuje jakies zadanie, ale zbytnio mu nie wychodzi, pozniej, np. idzie na aule a tam wf i tam tez cos tam rozrabia itd? Bo fajne te wasze pomysly, serio, ale to bd takie... No nie wiem, pospolite? nie chce tu urazic nikogo... fajnie by było pokazac na samym poczatku takie jakies w sepii ujecie szkoly jakis taki staru narrator, a tu nagle takie przewiniecie i z tym beanem gadka... Co Wy na to ? Tylko nie krzyczcie

Offline

 

#8 2012-01-26 22:49:21

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

No ogólnie tak to chyba mniej więcej będzie, że przez czas filmiku bean będzie się przeplatał kilka razy ;p Np. można zrobić że idzie sobie bean nagle widzi asinusa i zaczyna uciekać;d

Offline

 

#9 2012-01-27 16:28:06

N. Śliwka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Co do rybaków w łazience to chyba najlepiej to nakręcić w tej damskiej obok klasy p. Wasiniak. Ta jest chyba najbardziej do rzeczy ;P
Poza tym żeby szkołą wydawała się większa można wykorzystać te różne przejścia między korytarzami np. przez salę języka niemieckiego (tam gdzie lekcje ma Pan Marciniak, a wcześniej miałą Pani Trzaska) i kotłownię

Offline

 

#10 2012-01-27 19:10:13

N. Śliwka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

to sorry, nie widziałam ;P

Offline

 

#11 2012-01-28 01:47:38

brzuucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

moze wykozystamy jeszcze nasze kolko fotograficzne, ucziow ze sceny 2, koło turystyki rowerowej,kolo j.hiszpanskiego ?

Offline

 

#12 2012-01-29 15:04:40

Bejgra

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Każdy kto ma jakieś zainteresowania powinien wystąpić ;p

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Co powinno i może się pojawić w filmiku ;) Jak najwięcej pomysłów :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menofwar.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl